مدیریت شهری

پیست‌های اسب‌دوانی پردیسان به دام شهر منتقل میشوند

مدیر منطقه هشت شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از انتقال دامداری‌ها و پیست‌های اسب‌دوانی به دام شهر خبر داد و گفت: آرای کمسیون بند 20 را اخذ کرده‌ایم و هماهنگی‌های لازم برای انتقال دامداری‌ها و پیست‌های اسب‌دوانی به دام شهر با مراجع قضایی و دادستانی در حال انجام است.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،محمدحسین علی‌اکبری در گفت‌وگویی با اشاره به دغدغه مدیریت شهری در رفع مشکلات و چالش‌های منطقه هشت اظهار داشت: منطقه هشت یکی از مناطق درحال‌توسعه شهر بوده و شرایط خوبی در حوزه فضای سبز دارد.
بی خطرسازی برخی زمین‌های رهاشده پردیسان
وی یکی از مشکلات منطقه هشت را موردبررسی قرارداد و افزود: زمین‌های دولتی رهاشده یکی از مشکلات منطقه بوده که باوجود چهاردیواری پیرامون زمین، محدوده‌ غیر ایمنی در برخی نقاط ایجادشده است.
مدیر منطقه هشت شهرداری قم تصریح کرد: مکاتباتی با اداره کل راه و شهرسازی انجام‌شده و تعدادی از این زمین‌ها رفع خطر شده است.
وی در ادامه یکی دیگر از مشکلات منطقه پردیسان را وجود دامداری‌ها دانست و بیان کرد: در انتهای بلوار غدیر و بلوار امامت میدان آیت‌الله بهجت دامداری و پیست‌های اسب‌دوانی وجود دارد که مشکلاتی را برای منطقه ایجاد کرده است.
علی‌اکبری از انتقال دامداری‌ها و پیست‌های اسب‌دوانی به دام شهر خبر داد خاطرنشان کرد: آرای کمسیون بند ۲۰ را اخذ کرده‌ایم و هماهنگی‌های لازم برای انتقال دامداری‌ها به دام شهر با مراجع قضایی و دادستانی در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: باید منطقه از دامداری و پیست‌ها اسب‌دوانی پاک‌سازی‌شده و اخطارهای لازم نیز به این مراکز داده‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/b81c

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا