مدیریت شهری

پارکینگ طبقاتی در خیابان امامزاده ابراهیم (ع) احداث می‌شود

مدیرمنطقه شش شهرداری قم :

مدیرمنطقه شش شهرداری قم گفت: به‌منظور جبران کمبود پارکینگ در محدوده این منطقه و برای تسهیل در تردد شهروندان و زائرین، زمین‌های تملک شده مجاور ایستگاه مترو چهارراه معصومیه با کاربری پارکینگ به این امر اختصاص داده شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، احمد ترکمن با اشاره به توجه ویژه شهرداری به زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی و بافت فرسوده که در بازدید معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم نیز از منطقه مطرح شد اظهار کرد: در راستای استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود و هماهنگی با معاونت حمل‌ونقل و ترافیک، بحث احداث پارکینگ طبقاتی در صورت کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، لازم است توقفگاه‌ها و پارکینگ‌های مناسب در فاصله‌ای مشخص راه‌اندازی شود تا در رفت‌وآمد شهروندان مشکلی پیش نیاید.

مدیر منطقه شش شهرداری قم ادامه داد: با تدابیر لازم در خصوص احداث پارکینگ‌ها با ارائه خدمات ویژه به‌منظور تشویق مالکان و سرمایه‌گذاران انجام‌شده و با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده، دو قطعه زمین متعلق به سازمان قطار شهری که برای احداث ایستگاه مترو توسط منطقه تملک گردیده  با کاربری پارکینگ در نظر گرفته‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/kzrv

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا