مدیریت شهری

قدردانی از اقدامات شبانه‌روزی شهرداری قم در محرم و صفر

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم:

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به طرح علمداران خدمت شهرداری قم، گفت: نیروهای مجموعه مدیریت شهری قم از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر به‌صورت جهادی مشغول خدمت‌رسانی به زائران و سوگواران هستند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،مصطفی ملایی در پنجاه و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، بابیان اینکه منافقان و دشمنان از موفقیت ایران در مبحث اربعین و عضویت در سازمان همکاری‌های شانگهای و غیره احساس درد می‌کند، گفت: بخش زیادی از این فتنه‌گری به خاطر عقده‌گشایی از پیشرفت‌های انقلاب اسلامی بوده است.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، ادامه داد: با توجه به اقدامات شبانه‌روزی نیروهای شهرداری از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر لازم است طی مراسمی از نیروهای جهادی و فعال مجموعه مدیریت شهری و همچنین از نیروی انتظامی به خاطر مجاهدت در حوادث اخیر تجلیل و قدردانی صورت بگیرد.

وی با اشاره به‌ضرورت حمایت‌های دولتی از سرویس مدارس، ابراز کرد: حمایت عملی دولت از این موارد از مصادیق بارز حمایت از قانون خانواده و فرزند آوری است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ca5a

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا