مدیریت شهری

 ضرورت به‌کارگیری صحیح نیروی انسانی

معاون برنامه‌ریزی شهرداری قم تاکید کرد ؛

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از سازمان مدیریت پسماند بازدید و در جریان اقدامات و برنامه‌های این سازمان قرار گرفت.

سید ابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و مهدی مبینی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم ضمن بازدید از واحدهای مختلف سازمان مدیریت پسماند در جلسه‌ای به بررسی وضعیت پرسنلی سازمان پرداختند .

در این بازدید که در ساختمان جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم صورت پذیرفت مشکلات جاری و رفاهی پرسنل این سازمان بررسی شد که در جریان این بازدید معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی ضمن مراجعه به‌تمامی بخش‌های اداری سازمان و گفت‌وگو با پرسنل، شرح وظایف محوله، سطح کیفی و تعداد نیروی انسانی شاغل در هریک از بخش‌های سازمان را موردبررسی قراردادند.

اسماعیلی در جلسه مشترک با مسئولان سازمان، ضرورت به‌کارگیری صحیح نیروی انسانی در شهرداری را مورد تأکید قرارداد و گفت: امروز شهرداری و سازمان‌های وابسته آن در صف اول خدمات‌رسانی با طیف گسترده‌ای از وظایف و خدمات به مردم قرار دارند و ایفای مناسب این مسئولیت بزرگ، نیازمند بهره‌گیری مناسب از توان تمامی همکاران است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در شرایط امروز، ضرورت بهره‌وری منابع انسانی در شهرداری از طریق به‌کارگیری ابزارهای انگیزشی در اختیار، بهره‌گیری از فناوری‌های به‌روز، بهره‌گیری از یک رویکرد جامع مبتنی بر آینده‌نگری به‌عنوان یک موضوع راهبردی باید مدنظر تمامی مدیران در تمامی سطوح قرار گیرد.

سید عبدالله میرابراهیمی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم نیز در این جلسه به فعالیت‌های سازمان در حوزه‌های فنی، اجرایی و آموزش و فرهنگ‌سازی اشاره کرد .

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/hvi6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا