مدیریت شهری

ضرورت بهبود خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید کرد :

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر ضرورت بهبود خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی شهر قم، گفت: مکانیزه کردن پل‌های عابر پیاده به همراه افزایش تقاطع‌های هوشمند شهری در دستور کار شهرداری است.

به گزارش ندای قم به  نقل از شهرداری قم مسعود طبیبی در جلسه شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم اظهار داشت: باید مسائل و مشکلات مربوط به عدم برخورداری این سازمان از درآمدهای حاصل از ارزش‌افزوده و جرائم راهنمایی و رانندگی به نحو شایسته‌ای مدیریت و حل شود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت بهبود خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی شهر قم، تصریح کرد: مکانیزه کردن پل‌های عابر پیاده به همراه افزایش تقاطع‌های هوشمند شهری، در دستور کار شهرداری است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم بر تکمیل دوربین‌های نظارتی در پارکینگ‌های عمومی شهر و روند روبه رشد پارکینگ‌های موتورسیکلت اشاره کرد و یادآور شد: توسعه پارکینگ‌های عمومی ارتباط مستقیمی با کاهش سرقت و همچنین افزایش نظم و انضباط ترافیکی دارد.

وی در پایان با تأکید نسبت به آرام‌سازی و استانداردسازی معابر شهری، خاطرنشان کرد: هوشمندسازی در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک به‌عنوان یکی از اولویت‌های مهم بخش حمل‌ونقل و ترافیک در دستور کار است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/6rx1

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا