مدیریت شهری

راه‌اندازی خط اتوبوس‌رانی شهرک امام حسن(ع) تا پایان شهریور

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم خبرداد:

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم از راه‌اندازی خط اتوبوس‌رانی شهرک امام حسن(ع) را تا پایان شهریور خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی نیک در دیدار مردمی و چهره به چهره با اهالی منطقه سه شهر قم که به مناسبت هفته دولت در مسجد امام حسین (ع) شهرک امام حسن(ع) برگزار شد، به مشکلات خطوط اتوبوس‌رانی در این شهرک اشاره کرد و اظهار داشت: متأسفانه رانندگان برای تردد در منطقه سه و شهرک امام حسن(ع) مشکلات و چالش‌های زیادی دارند.

وی با تأکید بر اهمیت همکاری پلیس راهور برای جلوگیری از پارک دوبل در شهرک امام حسن(ع) به علت کم بودن عرض معبر افزود: نیاز به همکاری پلیس راهور داریم تا بتوانیم خط اتوبوس‌رانی را در این شهرک راه‌اندازی کنیم و این حجم از پارک مانع حرکت و گردش اتوبوس نشود.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم از راه‌اندازی خط اتوبوس‌رانی در شهرک امام حسن(ع) خبر داد و گفت: با شروع کرونا یکی از خطوطی که از مدار خارج شد، همین شهرک امام حسن (ع) بوده که به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

وی راه‌اندازی خط اتوبوس‌رانی شهرک امام حسن(ع) را تا پایان شهریور اعلام و تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا در آینده نزدیک خط اتوبوس‌رانی شهرک امام حسن(ع) دوباره راه‌اندازی شود و اگر بتوانیم برای این مسیر مینی‌بوس خریداری کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/kxss

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا