مدیریت شهری

خدمت‌رسانی شهرداری قم در مسیر پیاده‌روی نجف-کربلا

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم خبرداد:

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: مجموعه مدیریت شهری قم امسال نیز مانند سال‌های گذشته، برنامه‌ریزی جامعی جهت خدمت‌رسانی در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا انجام داده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،سید محسن میرهادی در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی اربعین حسینی، بر خدمات‌رسانی شایسته و جامع به زائران ورودی به قم تأکید کرد.

وی اضافه کرد: به خاطر کنترل نسبی کرونا و رفع محدودیت‌های گذشته، پیش‌بینی می‌شود حضور زائرین غیر ایرانی در قم همزمان با اربعین حسینی پیش از سال‌های گذشته باشد.

به گفته مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم، با توجه به حضور پرشور زائران ایرانی و غیر ایرانی در اماکن مذهبی و زیارتی مختلف قم لازم است تا برنامه‌ریزی جامعی در حوزه‌های مختلف خدماتی و حمل‌ونقل و ترافیک صورت بگیرد.

وی بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به زائرین و عزاداران حسینی در شهر مقدس قم و مسیر نجف تا کربلا نیز اشاره کرد و گفت: محورهای فعالیت در ایام اربعین انجام امور جاری مانند سال‌های گذشته مانند بسترسازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حوزه حمل‌ونقل و ترافیک، ایمنی تکایا و حسینیه‌ها، ایستگاه‌های صلواتی، نظافت، شستشو و پاک‌سازی مسیر در داخل شهر قم و مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا خواهد بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/lw4c

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا