مدیریت شهری

حمایت از اجرای پروژه‌های عمرانی توسط بخش خصوصی

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم شهرداری قم مطرح کرد:

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم شهرداری قم گفت: سرمایه‌گذارانی که در پروژه‌های عمرانی، تفریحی و گردشگری با شهرداری قم مشارکت کنند، حمایت‌ می‌شوند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،علی رمضانی در گفت‌وگویی در خصوص حمایت‌های سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم شهرداری قم از حضور بخش خصوصی اظهار داشت: شهرداری از مشارکت بخش خصوص در اجرای پروژه‌های عمرانی، تفریحی و گردشگری حمایت می‌کند.

وی با تأکید بر جلب اعتماد مردم و بخش خصوصی افزود: اگر بتوانیم پروژه‌ها را در زمان‌بندی مناسبی به بهره‌برداری برسانیم و امور در سرمایه‌گذاری تسهیل شود، اعتمادسازی برای مشارکت شهروندان در اجرای پروژه‌های مختلف انجام خواهد شد.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم شهرداری قم تصریح کرد: در سال جاری پروژه‌های خوبی به‌ویژه در هفته دولت افتتاح شد که نشان‌دهنده پویایی حرکت مجموعه شهرداری قم در مسیر آبادانی شهری است و این پویایی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ارتقا پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به تدوین سند سرمایه‌گذاری در شهرداری قم گفت: در این خصوص نقشه راهی را می‌خواستیم که درزمینهٔ سرمایه‌گذاری به چشم‌انداز خوبی دست ‌یابیم.

وی با تأکید دوباره بر مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: در سند سرمایه‌گذاری به مشارکت بخش خصوصی در هم بخش‌ها تأکید شده و حتی مواردی مانند ساخت زیرگذرها و تعریض معابر و فضای سبز را نیز در نظر گرفته است.

رمضانی در پایان خاطرنشان کرد: در سند سرمایه‌گذاری مشخص‌شده کدام‌یک از پروژه‌های عمرانی می‌تواند ازلحاظ اقتصادی برای بخش خصوصی سودآور بوده تا در آن سرمایه‌گذاری کند و این فرصتی برای حضور بیشتر سرمایه‌گذاران در اجرای پروژه‌ها خواهد بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/blum

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا