مدیریت شهری

تدوین دستورالعمل ایمنی بازارها و انبارها

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از تبیین و تدوین دستورالعمل ایمنی بازارها و انبارها توسط آتش‌نشانی استان خبر داد و گفت: به همت همکاران متخصص سازمان آتش‌نشانی، این دستورالعمل تهیه و پس از تصویب به سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، ضمن خیرمقدم و تشکر از مدیرعامل این منطقه ویژه بابت حضور در جمع آتش‌نشان استان قم به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی، با اشاره به اهمیت این روز و این حرفه؛ کارکنان آتش‌نشانی را به رزمندگان خط مقدم تشبیه کرد و گفت: آتش‌نشانان همانند رزمندگان خط مقدم با روحیه ازخودگذشتگی و شهادت‌طلبی وارد این حرفه می‌شوند، ازاین‌رو حفظ آرامش و امنیت و نجات جان انسان‌ها با توجه به آیه ۳۲ سوره مائده اهمیت بیش‌ازپیش این شغل را نمایان می‌کند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در ادامه افزود: با توجه به ارتقاء سطح علمی و کاری پرسنل آتش‌نشان استان و در اختیار داشتن همکاران متخصص در زمینه‌های مختلف مهندسی، HSE و سایر موارد، آمادگی  هر نوع همکاری در سطوح مختلف با منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان وجود دارد.

وی از تبیین و تدوین دستورالعمل ایمنی بازارها و انبارها توسط آتش‌نشانی استان خبر داد و گفت: به همت همکاران متخصص سازمان آتش‌نشانی، این دستورالعمل تهیه و پس از تصویب به سراسر کشور ابلاغ شد.

جعفری ادامه داد: همچنین آتش‌نشانی استان با توجه به ارائه بیش از صد نوع خدمات امدادی علاوه بر اطفاء حریق، ازنظر ایستگاه‌های آتش‌نشانی دارای استانداردهای بین‌المللی نیز هستند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/2npj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا