مدیریت شهری

بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی تا پایان آبان ماه

مدیر منطقه هفت شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه هفت شهرداری قم از اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو میدان سعیدی در هسته مرکزی شهر تا پایان آبان ماه امسال خبر داد.

محمد رمضانی،مدیر منطقه هفت شهرداری قم با تأکید بر اهمیت بهسازی خیابان‌های اطراف حرم مطهر گفت: یکی از پروژه‌های مهم منطقه  هفت بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی است که از چندی قبل این عملیات عمرانی آغازشده است.

او اهداف اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی را موردبررسی قرارداد و افزود: بهسازی و زیباسازی منظره شهری، افزایش سرانه فضای سبز منطقه و ایجاد حس آرامش بیشتر برای شهروندان بخشی از اهداف اجرای پروژه است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم ایجاد ایمنی در تردد عابران پیاده را نیز یکی دیگر از اهداف اجرای پروژه عنوان کرد و گفت: اجرای چنین طرح‌هایی می‌تواند در رونق صنعت گردشگری و افزایش ماندگاری زائر و مسافر در شهر تأثیر بسزایی داشته باشد.

او مراحل اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی را تشریح و بیان کرد: اجرای قلوه‌ریزی، بتن‌ریزی، اجرای جدول سنگی، تخریب سنگ‌فرش قدیمی و اجرای کفپوش بتنی در چهار ماه برنامه‌ریزی‌شده است.

رمضانی اعتبار پیمان قرارداد را عددی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال اعلام و بیان کرد: امیدواریم این پروژه طبق زمان‌بندی مشخص‌شده تا پایان آبان ماه  انجام‌شود و شاهد رضایت شهروندان منطقه و زائران باشیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/nsdn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا