مدیریت شهری

برگزاری دوره‌های آموزشی و پژوهشی در شهرداری قم با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س)

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت:

به گزارش پایگاه خبری ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مهدی مبینی در دیدار با حجت‌الاسلام سیداحمد مشرف مدیر معارف عترت و قرآن آستان مقدس حضرت فاطمه(س)، اظهار داشت: سال گذشته دوره‌های آموزشی و معرفتی تأثیرگذاری با همکاری حرم مطهر برای جمعی از کارکنان شهرداری قم برگزار شد.

وی ادامه داد: اگر تفاهم‌نامه‌ای بین شهرداری قم و حرم مطهر حضرت معصومه(س) منعقد شود شرایط و بستر لازم جهت اجرای دوره‌های مختلف آموزشی، معرفتی و غیره در وضعیت مطلوب‌تری دنبال می‌شود.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم با تأکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت و بسترهای مشترک در برگزاری دوره‌های آموزشی، ابراز کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی امکان بهتری برای تعریف همکاری‌های مشترک در حوزه آموزش، پژوهش و سایر عرصه‌ها فراهم می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت بالای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در برگزاری اقدامات فرهنگی و هنری، گفت: با اتصال و افزایش تعاملات حرم مطهر با این سازمان، امکان بهره‌گیری بخش بیشتری از شهروندان از تولیدات رسانه‌ای و فرهنگی در شهر قم ایجاد خواهد شد.

مبینی توجه ویژه شهرداری قم به اخلاق کاربردی را موردتوجه قرارداد و یادآور شد: مجموعه مدیریت شهری طی سال‌های اخیر برای افزایش ضریب رضایتمندی شهروندان دوره‌ها و محتواهای کارآمدی را با همکاری اساتید حوزه علمیه برگزار کرده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/cqzz

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا