مدیریت شهری

اجرای ۶۰ کیلومتر خط‌کشی معابر و شوارع سطح منطقه

مدیرمنطقه چهار شهرداری قم  خبرداد:

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از اجرای بیش از 60 کیلومتر خط‌کشی معابر و شوارع سطح منطقه بااعتباری بالغ‌بر 7 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ندای قم به  نقل از شهرداری قم علیرضا اقبالیان ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای افزایش ضریب ایمنی تردد وسایط نقلیه و شهروندان در منطقه، تسهیل و بهبود وضعیت عبور و مرور، کاهش تصادفات و ایجاد زمینه اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی این عملیات در دستور کار منطقه چهار شهرداری قم و سازمان حمل‌ونقل و ترافیک قرار گرفت.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اعلام برنامه‌ریزی زمانی اجرای این اقدامات گفت: به‌منظور رعایت نکات ایمنی و محدودیت‌های ترافیکی، خط‌کشی‌ها از ساعت ۲۳ الی ۶ صبح انجام می‌شود تا از ایجاد گره‌های ترافیکی در ساعات اوج تردد شهروندان جلوگیری گردید.

وی هزینه اجرای این عملیات را بیش از ۷ میلیارد ریال اعلام نمود و تصریح کرد: در حال حاضر منطقه چهار شهرداری قم یکی از مناطق امن از لحاظ ترافیکی بین مناطق هشتگانه شهر قم محسوب شده که این امر نشان از تلاش شبانه‌روزی کارکنان خدوم منطقه و همکاری و تعامل سازنده شهروندان  با مجموعه شهرداری است.

لازم به ذکر است بلوار شهید سلیمانی، بلوار غدیر و بلوار آیت الله بروجردی ازجمله محورهای مهمی بودند که عملیات خط‌کشی طولی در آن‌ها در روزهای اخیر به پایان رسیده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/jn6x

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا