ورزش

به بازگشت فوتسال قم به روزهای خوب امیدوارم

سرمربی آناصنعت پاسارگاد قم:

سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم از تمرین جدی تیمش برای حضور موفق در ادامه لیگ برتر خبر داد و گفت: به روزهای خوب فوتسال قم که در آینده خواهیم داشت، امیدوارم.
به گزارش ندای قم ، قاسمی در گفت‌وگویی، اظهار کرد: با توجه به تغییراتی که در وضعیت تیم فوتسال قم در لیگ برتر اتفاق افتاد، مالکیت این تیم به آقای سیدمجید شرافتی رسید و از این به بعد تیم آناصنعت پاسارگاد قم در مسابقات شرکت می‌کند.
وی افزود: طی جلسه‌ای که هیات مدیره باشگاه داشتند و مالک تیم تصمیم گرفتند‏، مسوولیت فنی تیم را به من دادند و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد هیات مدیره باشگاه را بدهم، قطعا تمام تلاشم را خواهم کرد،‏ هر چند کار سختی داریم ولی به روزهای خوب فوتسال قم که در آینده خواهیم داشت امیدوارم.
سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم اضافه: با جدیت تمام تمرین می‌کنیم و امیدوارم تمام بچه‌ها تلاش کنند و تماشاگران قمی مثل همیشه حمایت کامل از مجموعه آناصنعت پاسارگاد داشته باشند تا بتوانیم روزهای خوبی را به فوتسال قم برگردانیم.
وی راجع به کادر تیم عنوان کرد: ما سعی کردیم که تمام اعضای فنی را نگه داریم، از آقای سیدوحید غیاثی واقعا ممنونم و از طرف مجموعه آناصنعت پاسارگاد از ایشان تشکر می‌کنم که تا اینجا خیلی زحمت کشیدند و تیم را حفظ کردند،‏‌ آقای محسن شنوفی به جمع کادر ملحق شده ولی سایر اعضای فنی در کنار تیم هستند و امیدواریم در کنار هم کارهای خوبی انجام دهیم.
قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: برای تقویت تیم در نیم‌فصل مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به دنبال جذب دو بازیکن لیگ برتری هستیم و ان‌شاءالله بتوانیم دو بازیکن خوب اضافه کنیم و کمبود بازیکن در تیم را جبران کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ahsw

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا