سلامت

تلاش خادمان جمکران برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مراسم محرم

معاون خدمات زائرین مسجد جمکران عنوان کرد؛

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: خادمان مسجد جمکران در قالب طرح خادمان سلامت در ایام محرم تذکرات بهداشتی را به عزادارن ارائه داده و توزیع ماسک را در میان زائران انجام می‌دهند.
به گزارش ندای قم ،ابراهیم صدوقی ضمن عرض تسلیت ایام محرم حسینی با اشاره به برگزاری مراسم مختلف عزاداری در مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: با توجه به حضور پرشور زائران و عزاداران حسینی از اقصی نقاط کشور در مسجد مقدس جمکران برای عرض تسلیت به ساحت مقدس امام زمان (عج) و شرکت در برنامه‌های عزاداری این مکان مقدس و همچنین افزایش آمار مبتلایان به کرونا، تاکید می‌کنیم که زائران شیوه نامه‌ها و فاصله گذاری بهداشتی را رعایت کرده و حتماً هنگام تشرف به این مکان مقدس از ماسک استفاده کنند.
وی ادامه داد: با توجه به گرمای هوا مسئولین مسجد مقدس جمکران سعی دارند در حد توان سرمایش مسجد و شبستان‌ها و آب آشامیدنی خنک را تأمین کنند، لیکن درخواست داریم که خانواده‌هایی که برای شرکت در مراسم‌ها به این مکان مقدس مشرف می‌شوند، آب آشامیدنی خنک همراه داشته باشند.
معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران تاکید کرد: خادمان ستاد امر به معروف مسجد مقدس جمکران در قالب طرح خادمان سلامت در ایام محرم تذکرات بهداشتی را ارائه داده و در حد توان توزیع ماسک را در میان زائران انجام می‌دهند.
صدوقی خاطرنشان کرد: کمیته امداد و درمان ستاد تسهیلات زائرین استان نیز با برگزاری جلسات متعدد، متناظر با مأموریت‌های محوله تقسیم وظایف نموده و حضور فعالی را دارند.
رئیس ستاد مناسبت‌های ویژه مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: در ایام دهه اول محرم در کنار برگزاری مراسم مختلف عزاداری توسط حوزه معاونت فرهنگی مسجد، این مکان مقدس میزبان هیأت‌های محبین اهل بیت علیهم السلام از ساعت ۱۷:۳۰ و فاطمیون بلافاصله بعد از نماز مغرب و عشاء خواهد بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ozmn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا