اجتماعیویژه

شادپیمایی کودکان و عروسک‌ها در بوستان علوی

به مناسبت هفته ملی کودک برگزارشد؛

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم عصر پنجشنبه ۲۱مهرماه مصادف با شب ولادت حضرت رسول اکرم و امام صادق علیهما السلام، با برپایی مراسم شادپیمایی کودکان به همراه عروسک‌ها و شخصیت‌های نمایشی و کارتونی در بوستان علوی قم، به ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک خود پایان بخشید.
به گزارش ندای قم ،در این مراسم که با حضور گسترده خانواده‌ها همراه بود، کاروان کودکان، نوجوانان، عروسک‌ها و…. از شهربازی تا در ورودی بوستان علوی را شادپیمایی کردند و پس از آن به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان پرداختند.

اجرای سرود، ورزش باستانی کودکان، مدیحه‌ثرایی و مولودی‌خوانی نوجوانان، اجرای مسابقه و اجرای گروه سرود کودکان ناشنوای استان از دیگر برنامه‌های این شادپیمایی بود.

حضور کودکان با لباس‌های بومی و قومیت‌های مختلف از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده بود که با حضور در جایگاه به تقدیر از پلیس و حافظان امنیت میهن عزیزمان پرداختند و در پایان نیز به صورت جمعی سرود سلام فرمانده را بازخوانی کردند.

گفتنی است این برنامه به همت کانون پرورش فکری قم با مشارکت دستگاه‌های مختلف استان همچون سازمان فرهنگی شهرداری قم، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، سازمان بازیافت و…. برگزار شد.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/0yx3

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا