سیاسی

اجرایی شدن 80درصد مصوبات سفربه بخش جعفرآباد

استاندار قم خبرداد:

در بازدید روز یکشنبه استاندار قم از شهرستان جعفرآباد و در حاشیه گفت ‌و گوی چهره به چهره با مردم اجرایی شدن ۸۰ درصد مصوبات سفرهای قبلی سید محمد تقی شاهچراغی اعلام شد.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی ضمن بازدید از شهرستان جعفرآباد، با حضور در مسجد و حسینیه این شهر، با مردم دیدار و گفت‌ و گو کرد.
وی در بازدید از روستای پاجیان و بازدید از پایگاه آتش‌نشانی این روستا نیز طی تماسی با معاونت عمرانی وزیر کشور، تکمیل تجهیزات این پایگاه را پیگیری کرد.
استاندار قم همچنین ضمن هماهنگی با مخابرات به‌منظور راه‌اندازی ۱۲۵ برای این منطقه، مطرح کرد: فرمانداری جعفریه نیز اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی را برای تجهیز امداد و نجات به پایگاه آتش‌نشانی پاجیان اختصاص داده است و هلال‌احمر نیز در حد توان کمک‌هایی به این پایگاه داشته باشد.
وی در ادامه و در بازدید از روستای جعفرآباد، تأکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بحث کمک عمرانی به روستا و کوچ زمین‌ها با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی ورود پیدا کند.
گفتنی است، پیگیری موضوع خرید دام زنده در جعفریه از رئیس سازمان جهاد کشاورزی و پیگیری مشکل کمبود آب این منطقه از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم از دیگر اقدامات استاندار قم در این سفر بود.
لازم به ذکر است، استاندار قم تاکنون ۷ سفر به شهرستان جعفریه داشته است که بیش از ۸۰ درصد مصوبات این سفرها، تاکنون اجرایی شده است که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بهسازی آسفالت مسیر دسترسی به شهر جعفریه اشاره کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/2d70

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا