اقتصاد

ابطال مجوز ۵ شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قم خبرداد:

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم از ابطال مجوز فعالیت ۵ شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری‌ متخلف در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ندای قم به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی  قم علیرضا ارجمندی اظهار کرد: اولین جلسه کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری قم در سال ۱۴۰۱ با حضور اعضای این کمیسیون برگزار و در طی این جلسه مجوز ۵ شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری استان ابطال شد.

وی ادامه داد: پنج شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری متخلف به نام‌های آذرخش گشت‌بدیع، قصر دشت، آوان‌پرواز آریادشت، ملکوت سیر فرش تا عرش آسیا و آرمان پرواز آریاگیتی به استناد آیین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و به دلیل‌ رعایت‌ نکردن قوانین و مقررات و دستورالعمل‌ها و خط مشی‌های ابلاغی ابطال شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم گفت: شرکت‌هایی که پروانه فعالیت آن‌ها ابطال شده است به استناد قانون حق اجرا و برگزاری تور، اخذ روادید و هرگونه فعالیت خدمات مسافرتی را ندارند.

وی تصریح کرد: هم‌استانی‌ها و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری این اداره‌کل اطلاع دهند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ptz6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا