فرهنگ و هنر

برپایی نمایشگاه «بصیرت و مقاومت» در حرم حضرت معصومه (س)

مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت خبرداد:

مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه (س)، گفت: نمایشگاه «بصیرت و مقاومت» با هدف بصیرت افزایی در مسائل روز کشور همزمان با آغاز دهه بصیرت در حرم مطهر بانوی کرامت برپا شده است.
به گزارش ندای قم ، حجت الاسلام مرتضی انصاری، مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت، با اشاره به برپایی نمایشگاه بصیرت و مقاومت، گفت: این نماشیگاه به همت واحد خدمات فرهنگی حرم و به مناسبت فرارسیدن دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت و سالگرد شهادت شهید سلیمانی در ورودی سالن امام خامنه‌ای واقع در صحن صاحب الزمان عج الله فرجه الشریف، حرم مطهر برپا شده است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف بصیرت افزایی برپا شده است، گفت: غرفه غرقاب شامل سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با افول غرب و بیان جنایات آمریکا و غرب، غرفه عکس یادگاری با حاج قاسم، غرفه وصیت نامه حاج قاسم و غرفه چادر یادگار مادر در رابطه با عفاف و حجاب از جمله غرفه‌های این نمایشگاه بصیرتی است.
مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت، ادامه داد: از مهمترین برنامه‌های این نمایشگاه اجرای کلیپ‌های چند رسانه‌ای با موضوع اغتشاشات اخیر و وقایع روز کشور در سالن امام خامنه‌ای است.
وی با بیان اینکه فاز اول این نمایشگاه از آغاز دهه بصیرت تا پایان دی ماه است، گفت: بازدید از نمایشگاه بصیرت و مقاومت برای عموم زائران آزاد است و علاقه مندان می‌توانند صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصر‌ها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ از این نمایشگاه بازدید کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/30d6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا