مدیریت شهری

پایه‌های تزئینی ترافیکی به کمک زیبایی شهر قم می‌آیند

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم :

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت :پایه‌های معلق چراغ‌های ترافیکی تقاطع‌ها با طرح جدید تزئینی (دکوراتیو) در شهر قم اجرا خواهد شد.

به گزارش ندای قم ،حسین شعبان‌زاده اظهارداشت :، اجرای تقاطع‌های چراغ‌دار چند وقتی بوده در سطح معابر شهر قم در حال انجام است و توجه به جنبه‌های زیبایی و سیما و منظر شهری فارغ از کارکرد ترافیکی و اصلی آن‌ها، مقوله‌ای است که سازمان ترافیک شهرداری قم به اجرای آن اهتمام دارد.

وی با اشاره به استفاده از پایه‌های تزئینی (دکوراتیو) در اجرای تقاطع‌های چراغ‌دار، از تأکید معاون حمل‌ونقل و ترافیک در این خصوص گفت و افزود: توجه به جنبه‌های زیبایی و بهره بردن از طرح‌های تزئینی و ایده‌های جدید همواره مورد تأکید معاون حمل‌ونقل شهرداری بوده و سازمان ترافیک نیز به دنبال اجرا و پیاده‌سازی این طرح است، که ازاین‌رو با انتخاب طرح‌های جدید، از آن‌ها در اجرای تقاطع‌های در حال تکمیل استفاده خواهد شد.

شعبان‌زاده خاطرنشان کرد: در این خصوص کارکرد اصلی سازه که همان کارکرد ترافیکی بوده در درجه نخست حداکثر دیده شدن است و در مرحله بعد توجه به طرح و ایده‌های جدید با هدف بهبود سیما و منظر شهری در حال پیگیری بوده تا شهروندان و رانندگان ضمن رعایت قوانین و عبور و مروری ایمن، شاهد شهری زیبا و با شاخص‌های آرامش شهری باشند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/m86b

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا