مدیریت شهری

فعالیت شبانه‌روزی ۱۰ جایگاه CNG در ایام اربعین

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم گفت: 10 جایگاه CNG سازمان میادین شهرداری آماده خدمت‌رسانی به‌صورت شبانه‌روزی بوده و مشکل تأمین گاز نداریم.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا مظفری در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد اربعین ۱۴۰۱ شهرداری قم، از آمادگی شهر برای حضور مسافران و زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد و اظهار داشت: ۱۰ جایگاه CNG سازمان میادین شهرداری آماده خدمت‌رسانی به‌صورت شبانه‌روزی بوده و مشکل تأمین گاز نداریم.

وی به پیش‌بینی‌های لازم در تأمین یخ در روز اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: سه کارخانه یخ خیبر، تاج و شکوهیه فعال بوده و روزانه ۶ تا ۹ هزار قالب یخ تولید می‌کنند و می‌توانیم برای روز اربعین، تعدادی یخ پیش‌خرید کرده و دپو کنیم تا موکب‌ها و هیئات مشکلی نداشته باشند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم ادامه داد: تمهیدات لازم برای تأمین آب‌معدنی نیز اندیشیده شده و کارخانه‌ای که در قم فعال بوده قرار است آب‌معدنی باقیمت مناسب در اختیار مردم و زائران قرار دهد.

وی در پایان با تأکید دوباره بر آمادگی کامل برای تأمین مایحتاج زائران خاطرنشان کرد: در صورت نیاز در مسجد مقدس جمکران، غرفه تأمین مایحتاج برپا می‌شود اما ایستگاه‌های صلواتی به‌صورت کامل آماده پذیرایی از زائران هستند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/bqhm

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا