مدیریت شهری

ضرورت به‌روزرسانی و واقعی سازی خسارات وارده به شهروندان

یک عضو شورای اسلامی شهر قم تاکید کرد:

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: در مواردی که چندین سال از زمان خسارت به شهروندان گذشته است، لازم بوده تا خسارت تعیین‌شده بر اساس وضعیت حال جامعه واقعی سازی شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، حجت‌الاسلام مرتضی استقامت در پنجاه و دومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به اخذ مجوز ردیف اعتباری با عنوان تعمیر، تجهیز و تکمیل ساختمان اداری منطقه یک شهرداری قم، اظهار داشت: دسترسی شهروندان به ساختمان جدید شهرداری قم به مجموعه آرتا، بسیار دشوار است و بهتر است شهرداری به دنبال جایگزین دیگری باشد.

وی اخذ مجوز به‌روزرسانی مبلغ خسارت وارد آب‌گرفتگی به یکی از شهروندان به میزان ۶۰ میلیون تومان را موردتوجه قرارداد و گفت: پرداخت چنین مبلغی به این شهروند بعد از گذشت سال‌ها از زمان خسارت، به‌نوعی اجحاف در حق این شهروند است.

عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: در چنین مواردی باید خسارت وارده به شهروندان بر اساس واقعی سازی نرخ تورم زمان حال بررسی و پرداخت شود.

وی درباره تعیین تکلیف نرخ پیشنهادی خدمات مربوط به حمل‌ونقل دانش‌آموزان مدارس شهر قم اظهار داشت: در خصوص سرویس مدارس باید مسئله ایمنی موردتوجه باشد و هم‌زمان دغدغه نرخ به‌صورت مشترک برای والدین و رانندگان موردتوجه قرار گیرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/57yh

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا