مدیریت شهری

شهردار قم در دیدار با خانواده شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی:

شهردار قم در دیدار با خانواده شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی:

شهردار قم گفت: همه پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشور مرهون جان‌فشانی و ازخودگذشتگی شهداست و قطار انقلاب فقط با فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند مسیر خود را ادامه دهد.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار با خانواده شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی، طی سخنانی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکر هستیم که فرصت حضور در بین خانواده شهدا را بار دیگر نصیب ما کرد.
وی با اشاره به کسب معنویت آحاد مختلف مردم از شهدا، گفت: همه پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشور مرهون جان‌فشانی و ازخودگذشتگی شهداست و قطار انقلاب فقط با فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند مسیر خود را ادامه دهد.
شهردار قم با بیان اینکه قدردانی از خانواده شهدا وظیفه تمام مردم و به‌خصوص مسئولان است، تصریح کرد: شهدای گران‌قدر دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بر سر تمامی مردم منت دارند و ما همه زیر منت شهدا هستیم.
وی با تأکید بر اینکه شهدا سبب می‌شوند تا ما راه را گم نکنیم، اضافه کرد: پاسداشت مقام شهدا باعث نورانیت زندگی و جان خود افراد خواهد شد.
دکتر سقائیان‌نژاد در پایان با تأکید بر اهمیت پاسداشت شهدا بر تقویت روحیه جهادی در تمام عرصه‌های خدمت‌رسانی تأکید کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از اولویت‌های کاری مهم مجموعه مدیریت شهری قم دانست.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/onbo

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا