مدیریت شهری

جمع‌آوری ریل‌های متروکه از مطالبات اساسی مردم بود

رئیس شورای اسلامی شهر قم :

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به افت کیفیت آب در قم گفت: هم‌اکنون کیفیت آب در برخی محلات و مناطق قم غیرقابل‌تحمل شده است و وضعیت کنونی آب در قم قابل‌مقایسه با سال‌های گذشته نیست.

به گزارش ندای قم  به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،حسین اسلامی  روز دوشنبه در چهل و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به کاهش تخصیص آب سرشاخه‌های رود دز به قم نسبت به سال‌های گذشته، اظهار داشت: عدم جابه‌جایی چاه‌های بی‌کیفیت آب و عدم توانایی در جذب کامل سهمیه آب قم از سرشاخه‌های رود دز، انتقادات و سؤالات شورای شهر قم از مسئولان آبفای استان است.

وی در ادامه با اشاره به اخذ مجوز ردیف بودجه جهت جمع‌آوری ریل‌های متروکه به همراه خاک‌برداری و جدول‌گذاری، گفت: جمع‌آوری ریل‌های متروکه یکی از مطالبات اساسی مردم قم است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم واگذاری یک قطعه زمین به موسسه مکتب القرآن با کاربری آموزشی با مالکیت شهرداری قم را موردتوجه قرار داد و تأکید کرد: این قطعه زمین باید با شروط و تعهدات لازم به موسسه واگذار شود تا در صورت عدم تحقق برآوردهای اولیه، زمین باز پس گرفته شود.

وی با اشاره به ۳۱ خردادماه و شهادت دکتر مصطفی چمران، ابراز کرد: این استاد شهید به معنای دقیق کلمه استادی در تراز انقلاب بود و در وجود خود تضادهای دروغین علم و ایمان، سنت و تجدد و اموری ازاین‌دست را بی‌معنا کرده بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wbii

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا