مدیریت شهری

تولید سالانه ۴۰۰ هزار گلدان فصلی

مدیر منطقه سه شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه سه شهرداری قم از تولید سالانه 400 هزار گلدان فصلی در منطقه خبر داد و گفت: امسال 120 میلیارد ریال صرفاً هزینه نگهداری فضای سبز منطقه می‌شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگویی با اشاره به هزینه‌های نگهداری فضای سبز منطقه سه اظهار داشت: منطقه سه با دارا بودن ۶۲ بوستان و بیش از ۴۳۰ هکتار فضای سبز، هزینه سنگینی را صرف نگهداری فضای سبز منطقه می‌کند.

وی هزینه نگهداری فضای سبز منطقه را عددی بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: نحوه نگهداری فضای سبز منطقه در قالب چهار پیمان و بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد ریال انجام می‌شود.

مدیر منطقه سه شهرداری قم تولید سالانه گل و گیاه منطقه را نیز موردتوجه قرارداد و گفت: سایت تولید گل و گیاه در بوستان فدک سالانه ۴۰۰ هزار گلدان فصلی تولید می‌کند که حدود ۱۵ میلیارد ریال صرفه‌جویی برای منطقه را به دنبال دارد.

وی حذف تانکرهای آبیاری را یکی از برنامه‌های مهم منطقه دانست و بیان کرد: امسال اعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد ریال برای آبیاری قطره‌ای و حذف تانکر اختصاص داده‌شده و با اجرای لوله‌گذاری‌ها عمده تانکرها حذف می‌شوند.

روحانی وزیری در پایان خاطرنشان کرد: منطقه سه به‌صورت ماهانه پاسخ‌گویی حدود ۴۵۰ پیام در حوزه فضای سبز بوده که همه آن‌ها پاسخ داده می‌شود و رضایت بیش از ۹۹ درصدی شهروندان از منطقه ثبت‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/k6ia

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا