مدیریت شهری

تمام بوستان‌های منطقه ۳ قم ایمن هستند

مدیر منطقه سه شهرداری قم:

مدیر منطقه سه شهرداری قم از ایمن‌سازی 15 آب‌نما در سال 1401 در این منطقه خبر داد و گفت: آخرین بوستان منطقه یعنی بوستان نارون نیز در سال جاری بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال ایمن‌سازی و روشنایی آن استانداردسازی شد.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگویی، با اشاره به اهمیت ایمن‌سازی بوستان‌ها و آب‌نماهای منطقه اظهار داشت: ایمنی در بوستان‌ها یکی از اولویت‌های مهم منطقه در چند سال گذشته بوده و اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خورده است.
وی از ایمن‌سازی تمام بوستان‌های منطقه سه خبر داد و گفت: آخرین بوستان منطقه یعنی بوستان نارون نیز در سال جاری بااعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال ایمن‌سازی و روشنایی آن استانداردسازی شد.
مدیر منطقه سه شهرداری قم از ایمن‌سازی ۱۵ آب‌نمای منطقه نیز خبر داد و گفت:با ایمن‌سازی این ۱۵ آب‌نما ۱۰۰ درصد آب‌نماهای منطقه ایمن‌سازی شده است و دارای موتورخانه خشک هستند که درمجموع با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز ۲۰ میلیارد ریال هزینه داشته است.
وی سرانه فضای سبز منطقه را ۲۴ مترمربع به ازای هر نفر دانست و ابراز کرد: منطقه سه با دارا بودن ۴۳۰ هکتار فضای سبز و ۶۲ بوستان، ایمنی را در اولویت نخست خود قرارداد و خوشبختانه توانستیم روشنایی و آب‌نماهای منطقه را ایمن کنیم.
روحانی وزیری در پایان تأکید کرد: با توجه به این‌که تمام فضاها و لکه‌های با کاربری فضای سبز در منطقه کاشته شده است، تنها ایمنی و بهسازی بوستان در کنار نگهداری سالانه آن‌ها در دستور کار است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/k45u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا