مدیریت شهری

ایرادات شکلی و نگارشی لوایح ارسالی شهرداری حل شود

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قم :

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قم گفت: دقت ما در تنظیم لوایح برای حل چالش‌های حوزه شهرسازی با مردم خیلی مهم بوده و باید نسبت به آن توجه کافی را داشته باشیم تا مردم از عملکرد شورا ناراضی نباشند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، روح‌الله امراللهی در شصت و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت تدوین و نگارش لوایح بر اساس قوانین اظهار داشت: متأسفانه شهرهای دیگر از نوع نگارش لوایح در قم سو استفاده کرده و دیگر نمی‌توانیم آن را مدیریت کنیم.

وی تأکید کرد: در تنظیم لوایح ایرادهای شکلی رفع شود تا باعث سوءبرداشت و نارضایتی بین مردم نشود، درصورتی‌که درمجموع لوایح درست است اما باعث سو برداشت‌شده است.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قم ابراز کرد: دقت ما در تنظیم لوایح برای حل چالش‌های حوزه شهرسازی با مردم خیلی مهم بوده و باید نسبت به آن توجه کافی را داشته باشیم تا مردم از عملکرد شورا ناراضی نباشند.

وی در پایان ادامه داد: می‌بایست سازوکاری در نظر گرفته شود تا تمام توافق‌نامه‌هایی که شهرداری در مورد یک ملک انجام می‌دهد در یک لایحه کامل ارائه شود، زیرا تعدد آن در کمیته انطباق مشکلاتی را ایجاد کرده و رد می‌شود و نیاز است این مسئله نیز در لوایح حل شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/5e00

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا