مدیریت شهری

استقرار ستادهای هشتگانه مناطق شهری در ایام اربعین حسینی

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم تاکید کرد:

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه ستادهای هشتگانه مناطق در سطح شهر همزمان با ایام اربعین استقرار پیدا می‌کنند، گفت: شهرداری قم از قرارگاه مردمی اربعین و موکب شهر قم در مرز مهران پشتیبانی می‌کند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید محسن میرهادی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد اربعین ۱۴۰۱ شهرداری قم، ‌گزارشی از اقدامات انجام‌شده برای میزبانی از زائران اربعین حسینی(ع) داد و اظهار داشت: شهرداری قم علاوه بر ارائه خدمات به مسافران و زائران، در حوزه کاری خود از قرارگاه مردمی اربعین و موکب شهر قم در مرز مهران نیز پشتیبانی می‌کند.

وی مکان ستادهای هشتگانه در سطح شهر را  نام برد و افزود: در مجموعه شهرداری و ستادهای هشت‌گانه و کمیته‌های ۱۰ گانه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌شده است و مکان ستادها در مناطق مشخص‌شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: ستاد منطقه یک در بلوار عماریاسر و ابتدای بلوار پیامبر اعظم (ص)، ستاد منطقه دو در ورودی جاده اراک و در روز اربعین در بلوار پیامبر(ص) و ستاد منطقه سه در میدان بزرگ امام خمینی(ره) و بخشی از بلوار پیامبر اعظم(ص) است.

وی یادآور شد: همچنین ستاد منطقه چهار در خیابان انقلاب و بلوار پیامبر اعظم(ص)، ستاد منطقه پنج ‌در مسجد مقدس جمکران و بلوار پیامبر اعظم(ص)، ستاد منطقه ۶ در امامزاده سید معصوم(ع) و در بخشی از بلوار پیامبر اعظم(ص)، ستاد منطقه هفت در میدان آستانه و بلوار سردار سلیمانی مستقر بوده و ستاد منطقه هشت در پارکینگ شرقی و بلوار پیامبر اعظم(ص) است.

میرهادی از استقرار خودروهای جمع‌آوری پسماند خشک در مسجد مقدس جمکران و مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد و گفت: تانکرهای آب شرب نیز در پیرامون حرم مطهر و مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) مستقرشده است.

وی در پایان از فعالیت ۲۴ ساعته سامانه ۱۳۷ به سه زبان فارسی، عربی و اردو خبر داد و خاطرنشان کرد:  برای ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی دقیق به مسافران و زائران خارجی افرادی مسلط به زبان اردو و عربی در سامانه ۱۳۷ حضور خواهند داشت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/g5hb

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا