مدیریت شهری

اجرای فاز پنجم طرح اصلاح روشنایی بوستان‌های قم

روابط عمومی شهرداری قم اعلام کرد:

سیستم روشنایی دو بوستان جدید در کوچه 30 شهید مطهری و حمزه سیدالشهدا در منطقه 6 توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در حال احداث است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، فاز پنجم عملیات ایمن‌سازی و اصلاح روشنایی بوستان‌های سطح شهر قم از چندی قبل آغازشده است و در مناطق مختلف شهر تعدادی از بوستان‌ها مشخص‌شده و طبق اولویت‌بندی اصلاح روشنایی آن‌ها در مرحله انجام است.

یکی از اقدامات مهم سازمان پارک‌های شهرداری قم در کنار بحث اصلاح روشنایی و ایمن‌سازی روشنایی بوستان‌های قدیمی شهر، اقدامات در راستای اصلاح و احداث روشنایی بوستان‌های جدیدالاحداث بوده تا همزمان با بهره‌برداری فضای سبز شاهد روشنایی بوستان‌های جدیدالاحداث نیز باشیم.

در همین زمینه دو پروژه در حال احداث سازمان پارک‌ها در منطقه ۶ شامل بوستان کوچه ۳۰ شهید مطهری و حمزه سیدالشهدا، با توجه به اینکه به‌تازگی احداث‌شده‌ است، برای افزایش ارائه خدمات رفاهی مناسب با محلات کم برخوردار، سیستم روشنایی این بوستان‌ها در مرحله انجام است.

گفتنی است حفاری و کابل‌کشی‌های این بوستان‌ها در حال انجام بوده و به‌محض اینکه کاشت این بوستان‌ها تکمیل شود مابقی پروژه نیز انجام می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wibm

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا