مدیریت شهری

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام سرمایه‌گذاری دراولویت قراردارد

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم :

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم سرمایه‌گذاری در شهر را با کمک بخش خصوصی برشمرد و گفت: لکه‌های در سطح شهر شناسایی‌شده تا در اختیار بخش خصوصی برای سرمایه گذاری قرار گیرد که با شیوه‌های متنوع تعریف‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی رمضانی در گفت‌وگویی، با اشاره به افتتاح پروژه کهکشان در بلوار غدیر اظهار داشت: پروژه کهکشان در بلوار غدیر باهدف افزایش امکانات تفریحی و گردشگری و با مشارکت بخش خصوصی اجراشده است.

وی کاربری‌های پروژه کهکشان در بلور غدیر را موردتوجه قرارداد و افزود: این مجموعه با همکاری بخش خصوصی و با کاربری‌هایی ازجمله سینما، رستوران و شهربازی احداث‌شده و به مجموعه تفریحی بوستان غدیر اضافه‌شده است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم ادامه داد: این پروژه از سال ۹۵ کلنگ خورده و بالغ‌بر ۳۲ هزار مترمربع عرصه پروژه است و ۱۰ هزار مترمربع آن ساخته‌شده و ۲۶ هزار مترمربع آن نیز محوطه مجموعه است.

وی ارزش و مدل سرمایه‌گذاری را “BOLT” عنوان کرد و گفت: نوع سرمایه‌گذاری به‌صورت ساخت و بهره‌برداری و اجازه و واگذاری بوده و ارزش سرمایه‌گذاری به قیمت روز بالغ‌بر ۲۸۰ میلیارد تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

رمضانی تعداد سینماهای مجموعه کهکشان در بلوار غدیر را ۴ سینما اعلام کرد و گفت: درمجموع ۴ سینما، دو شهربازی و دو سالن تالار و رستوران در مجموعه دیده‌شده و امیدواریم با حضور بخش خصوصی شاهد ساخت مجموعه‌های تفریحی زیادی در شهر باشیم.

وی سرمایه‌گذاری در شهر را با کمک بخش خصوصی برشمرد و گفت: لکه‌های در سطح شهر شناسایی‌شده تا در اختیار بخش خصوصی برای سرمایه گذاری قرار گیرد که با شیوه‌های متنوع تعریف‌شده است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم تصریح کرد: اولویت شهرداری اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بوده تا باوجود نوسانات قیمتی در کشور در زمان‌های مشخص‌شده به بهره‌برداری می‌رسد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/erob

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا