مدیریت شهری

آماده‌سازی نیازهای ترافیکی تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین (ع)

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: نیازهای ترافیکی تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین (ع) توسط سازمان حمل‌ونقل و ترافیک در دست تهیه و آماده‌سازی است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حسین شعبان‌زاده با اعلام خبر ابلاغ آلبوم مصوب نیازهای ترافیکی تقاطع غیر همسطح امام حسین (ع) در امتداد بلوار جمهوری اسلامی، از سفارش ساخت تابلوهای راهنمای مسیر و تهیه سایر اقلام ترافیکی موردنیاز در این خصوص خبر داد.

وی با بیان اینکه نیازها و طرح‌های ترافیکی این تقاطع در سه بخش کلی شامل تابلوهای راهنمای مسیر، خط کشی ترافیکی و تهیه و نصب تابلوها و علائم انتظامی بااعتباری بالغ‌بر ۱۴ میلیارد ریال در دستور کار سازمان حمل‌ونقل و ترافیک است، گفت: این اقلام به‌نوبت پس از آماده شدن شرایط فنی، اقدام و تکمیل خواهند شد.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم افزود: بر اساس آلبوم مصوب ابلاغی به سازمان، بیش از ۷۰ مترمربع تابلوی راهنمای مسیر شامل تابلوهای بالاسری و کناری سفارش داده‌شده و در حال آماده‌سازی است.

به گفته وی، در این تقاطع بیش از ۷ هزار متر طول نیاز خط کشی ترافیکی پیش‌بینی‌شده و تابلوها و علائم انتظامی شامل محدودیت‌های سرعت و ارتفاع ، تابلوهای جهت‌نما و … نیز تکمیل‌کننده نیازهای ترافیکی این تقاطع است.

شعبان‌زاده در پایان اضافه کرد: کلیه نیازهای ترافیکی تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) تا یک ماه آینده اجرا، تکمیل و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/7z9y

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا