ورزش

هدف اصلی ما صعود به لیگ دسته اول است

سرپرست تیم فوتسال دلسوختگان‌اهل‌بیت‌قم :

سرپرست تیم فوتسال دلسوختگان‌اهل‌بیت‌قم گفت: از همان اول هم هدف اصلی تیم ما صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور بوده و کماکان برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ندای قم به نقل ازایرنا ،سیدمرتضی‌تکیه‌ای در گفت‌وگویی اظهارداشت :بازیکنان و تمام عوامل تیم فوتسال دلسوختگان اهل بیت قم از آغاز فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور یک‌دل و هم قسم شده‌اند تا تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ دسته اول انجام دهند و خداراشکر تا کنون با تلاش و از خودگذشتگی بازیکنان و کادر فنی به این هدف بزرگ نزدیک شده‌ایم.

وی افزود: ما مزد زحماتمان را زمانی خواهیم گرفت که بعد از دور برگشت بازی‌ها به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور صعود کنیم و این پیروزی های دور رفت فقط مسیری بوده که ما تاکنون طی کرده‌ایم و هنوز چیزی تمام نشده است.

سرپرست تیم فوتسال دلسوختگان‌اهل‌بیت‌قم اظهار داشت: در دور رفت از مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور در قم میزبان تیم های مقاومت تهران، لبنیات ارژن شیراز و آینده سازان بم بودیم و موفق شدیم هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: تیم دلسوختگان اهل بیت قم در بازی اول با نتیجه 5 بر 2 از سد لبنیات ارژن شیراز گذشت، سپس با انجام یک بازی منظم و برنامه ریزی شده موفق شد با نتیجه 5 بر 4 تیم قدرتمند مقاومت تهران راشکست دهد و پس از آن در روز پایانی با نتیجه 7 بر 1 در مقابل آینده سازان بم به پیروزی رسید.

تکیه ای گفت: ما در دور رفت از مرحله دوم بیشترین گل زده به تعداد 17 گل و کمترین گل خورده یعنی 7 گل را ثبت کردیم و با 9 امتیاز دور رفت مسابقات را با صدر نشینی به پایان رساندیم.

وی افزود: گلزنان ما در این مرحله از بازی‌ها فردین قاسمی با 4 گل، یاوری با 3 گل، صیدی با 3 گل، سابقی با 2 گل، رضایی با 2 گل، بخشی، کوهستانی و سعادتمند هرکدام با یک گل بودند.

سرپرست تیم فوتسال دلسوختگان‌اهل‌بیت‌قم در ادامه با اشاره به نقش پررنگ هواداران فوتسال دوست قمی بیان داشت: قطعا حضور پرشور و تشویق بی‌امان هواداران قمی در سالن حیدریان انگیزه و روحیه مضاعفی به بازیکنان ما داده و امیدواریم با صعود به لیگ دسته اول زحماتشان را جبران کنیم.

وی افزود: دور برگشت از مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور از تاریخ 24 مرداد ماه به میزبانی آینده سازان بم آغاز و تا بیست و ششم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/c4gw

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا