اجتماعیویژه

نسبت به ناهنجاری‌های اجتماعی در قم مراقبت بیشتری شود

رئیس قوه قضائیه در دیدار با آیت الله سعیدی :

رئیس قوه قضائیه بابیان اینکه برخی مکان‌ها به دلیل جایگاهشان احترام بیشتری دارند گفت: نسبت به برخی از مسائل و ناهنجاری‌های اجتماعی در قم باید بیشتر توجه و مراقبت شود و این یک امر عقلایی و دینی است و اختصاص به اسلام ندارد.

به گزارش ندای قم به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه (س)، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سیدمحمد سعیدی تولیت این آستان که در حرم مطهر برگزار شد اظهار کرد: توفیقی حاصل شده که ضمن زیارت حضرت معصومه (س) امروز و فردا کارهایی که در استان قم جریان دارد را تا جایی که مقدور است از نزدیک بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت داریم که در شهرستان ها حضور پیدا کنیم و با مردم از نزدیک در ارتباط باشیم، افزود: قم با توجه به ویژگی هایی که دارد باید مسائلش هم در تراز این شهر مقدس دیده شود.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه امروز برخی از مردم به خاطر مشکلاتی ممکن است تحت فشار باشند و ناراحتی‌هایی داشته باشند افزود: مسئولان باید توجه کنند که اگر جایی کسی حرفی زد برایشان غیر منتظره نباشد و با صبر و تحمل مشکلات مردم را بررسی و رفع کنند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: باید این را نعمت بزرگی از پروردگار بدانیم که امروز از جایگاه حقوقی خود بتوانیم گره از کار مردم باز کنیم و قدمی در راستای ارتقای نظام جمهوری اسلامی و تحقق ارزش‌های الهی برداریم؛ باشد که در سایه اسلام و ائمه(ع) و جمهوری اسلامی باشیم و سختی‌ها با این دید شیرین می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر در راه خدا تلاش کنیم خداوند وعده داده است که ما را یاری کند، افزود: به طور خاص از زحمات و تلاش های آیت الله سعیدی که در قم حضور دارند و تمام امور با محوریت ایشان سامان می گیرد تقدیر و تشکر می کنم.

انتقادات مردم نشانه امیدشان به حل مشکلات در دولت سیزدهم است

تولیت آستان حضرت معصومه(س)  نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه انتقادات مردم نشانه امیدشان به حل مشکلات در دولت سیزدهم است، گفت: امیدواریم که مشکلات کشور با همراهی مردم و همکاری مسئولان برطرف شود و ما نیز همراه مسئولانی هستیم که دغدغه مردم را دارند.

آیت الله سیدمحمد سعیدی بیان داشت: دیدار با مردم و حضور در استان‌ها کار ارزشمندی است که امیدواریم همچنان ادامه داشته باشد.

وی افزود: عنایت و توجه مردم به شما مسئولان از باب این است که امید دارند که درد آنان را می دانید و در حدی که مقدورتان است آمده‌اید این دردها را برطرف کنید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/0m55

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا