اجتماعی

بیش از ۸۰۰ هزار قمی زیر پوشش تامین‌ اجتماعی هستند

مدیر کل تامین اجتماعی قم:

مدیرکل تامین اجتماعی قم جمعیت زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی در استان قم را ۸۰۵ هزار و ۸۲۳ نفر عنوان کرد.

به گزارش ندای قم ،محمد عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر جمعیت زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی در استان قم ۸۰۵ هزار و ۸۲۳ نفر بوده و از این آمار، تعداد ۲۴۴ هزار و ۷۶۰ نفر بیمه شده اصلی و ۵۶۱ هزار و ۶۳ نفر بیمه شده تبعی هستند.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان قم افزود: ۵۶ هزار و ۹۵۰ نفر در این استان بیمه شده اصلی در بخش مستمری‌بگیران هستند که نسبت به سال گذشته پنج هزار و ۲۹۷ نفر افزایش نشان می‌دهد، سال گذشته ۴۳ هزار و ۴۲ نفر بیمه‌شدگان تبعی در بخش مستمری‌بگیران بودند که امسال این تعداد به ۴۵ هزار و ۲۸۸ نفر افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰۲ هزار و ۲۳۸ نفر بیمه شده اصلی و تبعی در بخش مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی هستند که نسبت به سال گذشته هفت هزار و ۵۴۳ نفر افزایش یافته است.

عاشوری خاطرنشان کرد: مخاطبان تأمین اجتماعی می‌توانند هرگونه مشکل خود در ارتباط با این سازمان را با مرکز ارتباطات مردمی با شماره ۱۴۲۰ از ساعت ۸ الی ۲۰ در میان بگذارند و کد پیگیری دریافت کنند.

وی در پایان اظهار کرد: تأمین اجتماعی قم با چهار شعبه اصلی، ۲ شعبه اقماری و پنج کارگزاری رسمی، ۱۸ خدمت مختلف بیمه‌ای را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/igbc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا