اجتماعی

بسیج تمام امکانات قم برای پذیرایی از زائران اربعین

معاون استاندار قم مطرح کرد؛

جانشین ستاد اربعین استان قم با اشاره به مسدود شدن مرزهای غربی جهت اعزام زائران اربعین، از افزایش آمار اسکان و اقامت زائران در شهر قم خبر داد و تصریح کرد: پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته و بنا بر تصمیمات اتخاذ شده با هماهنگی استاندار قم، تمامی امکانات استان متناسب با نیازها، افرایش پیدا کرده و به خدمت گرفته خواهد شد.

به گزارش ندای قم،ابوالقاسم مقیمی معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با ارائه آخرین آمار اسکان زائران در ستاد مردمی اربعین استان قم اظهار داشت: در یک هفته گذشته از یازدهم شهریور ماه جاری تا امروز۱۷۱۲۱ نفر از زائران در مسجد مقدس جمکران دیگر اماکن اقامتی ستاد مردمی اربعین استان اسکان داده‌ شده‌اند.

مقیمی افزود: از این تعداد با تفکیک، ۱۰۴۷۰ نفر آقا، ۶۶۵۱ نفر خانم بوده‌ که ۱۶۳۸۹ نفر ایرانی و ۷۳۲ نفر زائران غیرایرانی می‌باشند، که البته اضافه بر این آمار ۳۰ موکب، مسجد و حسینیه نیز به طور جداگانه به زائران خدمات اسکان و دیگر نیازهای ضروری را ارائه می‌نمایند.

جانشین ستاد اربعین استان قم با اشاره به مسدود شدن مرزهای غربی جهت اعزام زائران اربعین، از افزایش اسکان و اقامت زائران در شهر قم خبر داد و تصریح کرد: پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته و بنا بر دستور استاندار ، تمامی امکانات استان متناسب با نیازها به خدمت گرفته خواهد شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/xid1

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا