اجتماعیویژه

افزایش تست های مثبت کرونا

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم هشدارداد:

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم نسبت به افزایش میزان مثبت شدن تست های کرونا در این استان هشدار داد.

به گزارش  ندای قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مهدی مصری در گفت‌وگویی بیان داشت: متاسفانه شاهد افزایش تست‌های مثبت کرونا در قم هستیم و از این رو از همشهریان تقاضا می کنیم دستورات بهداشتی را رعایت و در راستای انجام واکسیناسیون کامل اقدام کنند.

گفتنی است رویکشنبه ز در قم پنج بیمار با علائم کرونا پذیرش و چهار بیمار کرونا مثبت نیز در مراکز درمانی استان بستری شدند؛ در حال حاضر ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در قم بستری هستند، همچنین از ۳۰ مورد تست گرفته شده در طی بیست و چهار ساعت اخیر جواب ۱۳ مورد آن مثبت بوده‌است؛ مجموع واکسن تزریق شده کرونا در استان قم نیز به یک‌میلیون و ۸۷۸ هزار و ۸۱ مورد رسید.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی قم در اطلاعیه‌ای از عموم مردم استان خواسته‌است در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک به کرونا در ساعت اداری به مراکز منتخب مراجعه نمایید.
این مراکز عبارت‌اند از: مرکز امام حسن عسگری(ع) در شهرک امام حسن عسگری، مقابل کوچه ۴، جنب مسجد امام حسین(ع)؛ مرکز امام خمینی(ره) در انتهای ۴۵ متری صدوق، بلوار شهید کریمی، مقابل خیابان لقمان؛ مرکز پردیس در پردیسان، خیابان ایمان، کوچه ۵ و مرکز فرقانی در انتهای شیخ آباد، ۱۶ متری ولی عصر، کوچه ۴۴.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/63hj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا