اجتماعیویژه

اغتشاشات درقم با کم‌ترین هزینه کنترل شد

فرمانده انتظامی استان قم:

فرمانده نیروی انتظامی استان قم موضع نگرفتن برخی از خواص در زمان فتنه را نشان از بی‌بصیرتی دانست و گفت: بخاطر هماهنگی مطلوب میان نیروهای امنیتی و انتظامی استان قم با کمترین هزینه اغتشاشات را کنترل کردیم هر چند باید تمرینات مشترک و رفع نقاط ضعف را دنبال کنیم.
به گزارش ندای قم ،سردار سید محمود میرفیضی در مراسم تقدیر از حافظان امنیت که با حضور جمعی از مسئولان در سالن همایش‌های شهید اخلاقی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) برگزار شد، با بیان اینکه بصیرت در زمان فتنه‌ها اهمیت دوچندانی دارد، اظهار کرد: برخی از خواص در زمان فتنه دچار بی‌بصیرتی می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه در نیروهای مسلح مدار اصلی ولایت فقیه است و ما خود را با این مدار قوی تنظیم می‌کنیم، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با صحبت‌های حکیمانه خود امید ما و مردم را افزایش دادند و ما در مسیر ولایت حرکت می‌کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی استان قم با بیان اینکه برخی در فتنه اخیر بخاطر مصلحت‌ها اعلام موضع نکرده و وارد میدان نشدند، گفت: بخاطر هماهنگی مطلوب میان نیروهای امنیتی و انتظامی استان قم با کمترین هزینه اغتشاشات را کنترل کردیم هر چند باید تمرینات مشترک و رفع نقاط ضعف را دنبال کنیم.
وی ادامه داد: بعد از جنگ شرایط متفاوتی را دیده‌ایم اما در این فتنه شاهد قدرت تاثیرگذار فضای مجازی بودیم.
میرفیضی خدمت به مردم را یکی از بزرگ‌ترین افتخارهای پلیس دانست و عنوان کرد: ما برای حفظ امنیت مردم در خط مقدم حاضر بوده و هیچ کوتاهی نخواهیم کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/kuut

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا