اقتصاد

بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری در قم فراهم است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر لزوم همکاری همه ارگان‌ها با شهرداری برای جذب سرمایه‌گذار گفت: پروژه‌های خوبی در شهر با همکاری بخش خصوصی در حال انجام است و شهرداری در این  حوزه توانسته موفق و هماهنگ عمل کند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ابراهیم معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت سرمایه‌گذاری در شهر قم اظهار داشت: پروژه‌هایی که با همکاری بخش خصوصی در شهر انجام‌شده، با هماهنگی خوبی بین شورای شهر و شهرداری بوده است.

وی هماهنگی بین مدیریت شهری و استانی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: پروژه‌های خوبی در شهر با همکاری بخش خصوصی در حال انجام است و شهرداری در این حوزه توانسته موفق و هماهنگ با سایر ارگان‌ها عمل کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم تأکید کرد: برای افزایش مشارکت مردم و بخش خصوصی در توسعه شهر، نیازمند درک مشترکی با موضوع سرمایه‌گذاری هستیم و باید به سرمایه‌گذار به‌عنوان شریک نگاه کنیم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذار تنها پیمانکار نبوده و در صورت موفقیت این پیروزی برای همه بوده و در صورت شکست نیز، همه در این امر دخیل هستیم و خوشبختانه امروز بستر خوبی برای سرمایه‌گذاری در شهر فراهم‌شده است.

معتمدی همکاری همه ارگان‌ها را در افزایش درآمد پایدار مهم خواند و تصریح کرد: امروز میراث فرهنگی همکاری خوبی با شهرداری داشته و امیدواریم سایر ارگان‌ها نیز در جذب سرمایه‌گذار و منابع مردمی فعال و پویا عمل کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/qibk

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا