اقتصادویژه

آغاز طرح جدید فروش اموال تملیکی استان قم

رئیس سازمان اموال تملیکی استان قم خبرداد:

رئیس سازمان اموال تملیکی استان قم گفت: درطرح جدید مزایده و فروش اموال تملیکی؛ کالا‌ها در تعداد و بخش‌های کوچک‌تر تقسیم شده تا همه مردم بتوانند در مزایده‌ها شرکت کنند.

به گزارش ندای قم ،حسین اصغری با بیان اینکه در طرح‌های قبلی فروش اموال تملیکی کالا‌ها به صورت یکجا و در تعداد بزرگ به مزایده گذاشته می‌شد و تعداد کمی از افراد توانایی شرکت در مزایده را داشتند گفت: در طرح جدید فروش اموال تملیکی کالا‌ها در بخش‌های کوچک و به تعداد ۱۰ کالا به فروش می‌رسد تا افراد بیشتری بتوانند در طرح فروش اموال تملیکی شرکت کنند.

اصغری افزود: در اولین مزایده در این طرح قرار است لوازم خانگی شامل هزار و ۶۰۰ دستگاه کولر گازی، هزار دستگاه ماشین لباسشویی، ۵۰۰ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۲ هزار دستگاه سرخ کن به فروش برسد.

رییس سازمان اموال تملیکی استان  قم گفت: مردم برای شرکت در این مزایده می‌توانند در سامانه الکترونیکی ستاد ثبت نام نموده و پس از مشاهده کالا در انبار در همان سایت قیمت مورد نظر خود را قرار دهند.

وی با بیان اینکه تا پایان شهریور ماه امسال حدود ۳۵ میلیارد تومان از اموال تملیکی در قالب مزایده‌های مختلف به فروش رسیده است افزود: بیشتر کالا‌ها شامل لوازم خانگی، کالا‌های فاسد شدنی، خودرو و دستگاه‌های صنعتی است که در مدت ۶ ماه به فروش رفته است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/o2i8

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا