حوزه علمیهفرهنگ و هنر

فعالیت 400 طلبه خواهر در مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا

مسئول کمیته تبلیغ موکب بانوان فاطمی خبرداد:

مسئول کمیته تبلیغ موکب بانوان فاطمی از فعالیت نزدیک به ۴۰۰ طلبه و مبلغه خواهر در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از مرکز خبر حوزه، خانم ماندانا جلالی مسئول کمیته تبلیغ موکب بانوان فاطمی به تشریح فعالیت های طلاب مبلغه در مسیر پیاده روی اربعین از مسیر نجف به کربلا پرداخت و اظهار کرد: نزدیک به ۴۰۰ طلبه و مبلغه خواهر در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی مشغول به فعالیت تبلیغی خواهند بود.

وی با اشاره به برپایی موکب بانوان فاطمی در عمود ۱۲۲۲ مسیر نجف به کربلا، افزود: یکی از فعالیت های موکب بحث تبلیغ چهره به چهره و سرکشی به مواکب مختلف به ویژه مواکب عراقی و تقدیر از بانوان و فرزندان است که در این راستا مبلغان خواهر به فعالیت مشغول هستند.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: طلاب خواهر در مسیر پیاده روی اربعین به تیم های ۵ نفره تقسیم شده اند که در هر تیم متخصص ارتباط چهره به چهره با کودک، طلبه زباندان، طلبه مستندساز و تجربه نگار و پاسخگو به مسائل شرعی وجود دارد.

خانم جلالی با بیان این که فعالیت این تیم های تبلیغی از ۱۰ صفر تا اربعین حسینی تعیین شده است، گفت: هر تیم، ۵ روز در مسیر پیاده روی مشغول به تبلیغ و سرکشی از مواکب و تقدیر از بانوان و فرزندان هستند و هدایا و بسته های فرهنگی را نیز به مواکب اهدا می کنند.

وی در پایان بیان داشت: یک تیم ۵ نفره هم به عنوان پشتیبان برای مبلغان خواهر قرار داده شده که آنها را در این مسیر همراهی کرده و بسته ها و هدایا را به این تیم ها می رسانند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/imv7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا