فرهنگ و هنر

رونمایی از ۳ عنوان کتاب پژوهشی در قم

با حضور سردار سلامی صورت گرفت؛

در مراسمی باحضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ۳ عنوان کتاب پژوهشی، تبیینی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) رونمایی شد.

مراسم رونمایی ۳ عنوان کتاب پژوهشی، تبیینی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) شامل ولایت پژوهشی سنن الهی در نظام تصمیم گیری سازمان، مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی و ولایت فقیه  روز پنجشنبه  برگزار شد.

سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه رونمایی از این آثار، با اشاره به تولیدات و دستاورد‌های پژوهشگاه امام صادق (ع) گفت: این پژوهشگاه در واقع زیربنای معرفت ما نسبت به رسالت بزرگی که بر عهده داریم را می‌سازد و طراوت و تازگی مطالب و تولیدات آن نشان می‌دهد که این مجموعه، ساکن نیست.

او حسن کار این مجموعه را پویایی، روزآمدی و نوآوری در تولید محتوای غنی دانست و گفت: در تمام تولیدات این مجموعه نگاه حقیقت جویانه و واقع بینانه نسبت به مسائل روز دیده می‌شود.

سردار سلامی تصریح کرد: اقدامات و فعالیت‌های پژوهشگاه امام صادق (ع) در واقع آن را تبدیل به ذخیره گرانقیمتی از مجموعه دانشگاه، معارف، تعالیم، اصول و ارزش‌هایی کرده که در مسیر حرکت، پیشرفت و توسعه مورد نیاز است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ern0

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا