مدیریت شهری

 ۱۰۰ پروژه فضای سبز شهری حال اجراست

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در شرایط کنونی به خاطر کم‌آبی، تحقق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده شهرداری در حوزه فضای سبز امری دشوار شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، پیام جوادیان در جلسه شورای راهبری خدمات شهری شهرداری قم، با اشاره به مشکلات تأمین آب فضای سبز شهری، اظهار داشت: در شرایط کنونی به خاطر کم‌آبی، تحقق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده شهرداری امری دشوار است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: برنامه راهبری فضای سبز قم بر افزایش سالانه ۳ مترمربع بر سرانه‌های سبز شهری است که در شرایط کنونی و کاهش سهمیه آب قم از سرشاخه‌های دز و خشک‌سالی‌های ادواری این مهم به مشکل خورده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهری برای حفظ کیفیت فضای سبز موجود بیشترین تلاش و اهتمام را دارد، ابراز کرد: مساله کم‌آبی و تأمین آب مورد نیاز یکی از چالش‌های اساسی مجموعه مدیریت شهری است.

جوادیان با تأکید بر اینکه طی سال جاری افزون بر ۱۰۰ پروژه فضای سبز در شهر قم در حال اجراست، گفت: کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد این سازمان به‌صورت مستمر در حال انجام است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/y0g2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا