مدیریت شهری

نقش معتمدین محلات در کاهش معضلات فرهنگی و بهبود سرانه‌های عمومی

مدیر منطقه چهار شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر منطقه چهار شهرداری قم گفت: مدیران و معتمدین محلات می‌توانند به‌عنوان یک تریبون اثرگذار نقش مهمی در ارائه راهکارهای عملیاتی در مسیر کاهش و مدیریت معضلات زیست‌محیطی، فرهنگی، اجتماعی و بهبود سرانه‌ها داشته باشند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،علیرضا اقبالیان با اشاره به اهمیت مشارکت شهروندان در پیشبرد اهداف مدیریت شهری اظهار داشت: شهروندان به خاطر اطلاعات و ریزبینی که از وضعیت و شرایط محلات دارند، در پیشبرد برنامه‌ها و تصویب بودجه‌های موردنظر کمک شایانی به شهرداری می‌کند.

وی با بیان اینکه جلساتی در راستای احصای مشکلات مناطق مختلف برگزار می‌شود، ادامه داد: در قالب این جلسات مدیران محلات گزارشی از نیازها و مطالبات شهروندان ارائه و مدیران شهری نیز گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده و در حال انجام ارائه می‌کنند.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم ابراز کرد: مدیران و معتمدین محلات می‌توانند به‌عنوان یک تریبون اثرگذار، نقش مهمی در ارائه راهکارهای عملیاتی در مسیر کاهش و مدیریت معضلات زیست‌محیطی، فرهنگی، اجتماعی و بهبود سرانه‌ها داشته باشند.

به گفته وی، نگهداری بوستان‌ها در مباحث فرهنگی و اجتماعی، آذین‌بندی در شوارع اصلی و فرعی، برگزاری مطلوب مراسمات، حمل‌ونقل، آسفالت معابر و افزایش سرانه‌ها طی این جلسات مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهایی جهت مدیریت بهتر آن‌ها ارائه می‌شود.

اقبالیان اضافه کرد: برای رصد به‌موقع مشکلات و رفع سریع معضلات منطقه مقرر شد تا با تشکیل گروهی با حضور معتمدین و مدیران شهری، مباحث و مطالبات مطرح‌شده در سریع زمان بررسی شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/o4u8

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا