مدیریت شهری

نقش طراحی تابلوهای جدید شهدا برای مقابله با جنگ اعتقادی دشمنان

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به نصب تابلوهای جدید شهدا در معابر شهری، گفت: یکی از وجوه این اقدام شهرداری قم مقابله با جنگ شناختی دشمن در تضعیف عقاید و فرهنگ بومی جامعه است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مصطفی ملایی در حاشیه نصب تابلوهای جدید کوچه‌های شهدا در منطقه دو شهرداری قم، اظهار داشت: در خلال نام‌گذاری اسامی معابر و کوچه‌های شهری به نام مقدس شهدا، سند هویتی نیز به خانواده شهدا اهداء می‌شود.

وی طراحی تابلوهای هوشمند شهدا را یک اقدام ارزشمند و به‌جا از شهرداری قم یادکرد و اضافه کرد: یکی از مزیت‌ها و ویژگی‌های این قبیل اقدامات فرهنگی، بار شناختی آن در شرایطی است که دشمنان تمام امکانات و ظرفیت خود را برای خدشه واردکردن بر اعتقادات دینی و ارزش‌های الهی ملت ایران پای‌کار آورده‌ است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: در وضعیتی که دشمن تلاش خود را برای تضعیف عقاید مردم بکار بسته است، این قبیل اقدامات سبب تلطیف و توجه بیشتر مردم به ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس می‌شود.

وی با تأکید بر برنامه دشمن برای تخریب چهره شهدا، گفت: رونمایی و نصب تابلوهای هوشمند و مصور شهدا می‌تواند یاد و خاطره شهدا را دوباره زنده کند و علاوه بر این اطلاعات جامعی از شهدا نیز در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

ملایی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از وجوه این اقدام شهرداری قم مقابله با جنگ شناختی دشمن در تضعیف عقاید و فرهنگ بومی جامعه است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/a1jj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا