مدیریت شهری

مذاکره با هیئت‌امنای مسجد زین‌العابدین(ع) برای تکمیل بلوار شهیدان برقعی

مدیر منطقه یک شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر منطقه یک شهرداری قم از ادامه داشتن مذاکرات شهرداری با هیئت‌امنای مسجد حضرت امام زین‌العابدین(ع) برای تکمیل بلوار شهیدان برقعی خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،مجید محمدرضاخانی در گفت‌وگویی، با اشاره به افتتاح پروژه شهیدان برقعی بعد از گذشت بیش از ۵۰ سال اظهار داشت: این پروژه امروز به اتمام رسیده و ازنظر ارتباطی مسیر تکمیل‌شده و در حال بهره‌برداری است.

وی از انجام مذاکراتی با هیئت‌امنا مسجد خبر داد و افزود: در حال مذاکره با هیئت‌امنا مسجد برای تملک و تکمیل سازه جدید مسجد هستیم تا مسیر ابتدایی بلوار نیز شکل کالبدی خود را تکمیل کرده و مسیر به‌طور کامل باز شود.

مدیر منطقه یک شهرداری قم تأکید کرد: به ازای بخشی از مسجد که در مسیر خیابان قرار می‌گیرد شهرداری زمینی معوض در اختیار هیئت‌امنای مسجد قرار داده و بخش میراثی مسجد را نیز مرمت می‌کند.

وی هزینه احداث بلوار شهیدان برقعی را یادآور شد و گفت: این پروژه تا پایان برای شهرداری بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تملک و ۱۵ میلیارد تومان برای زیرسازی آسفالت هزینه داشته است.

محمدرضاخانی در ادامه یادآور شد: در این پروژه  ۳/۲ هکتار زمین تملک شده و ۲۲ هزار مترمربع  زیرسازی آسفالت، ۳۲۰۰ متر طول جدول‌گذاری و ۴۵ هزار مترمربع خاک‌برداری انجام‌شده است.

وی در پایان با ابراز امیدواری بر انجام توافق با هیئت‌امنای مسجد حضرت امام زین‌العابدین(ع) تصریح کرد: امیدواریم به‌زودی این توافق انجام‌شده و مسیر ابتدای بلوار شهیدان برقعی نیز بر اساس نقشه اجرایی شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/gcau

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا