مدیریت شهری

محله شش مسکن مهر جزو محلات محروم پردیسان است

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم :

 

 

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم، با اشاره به نامه‌نگاری‌ها و تلاش‌های شهرداری برای احداث بوستان در محله شش مسکن مهر پردیسان گفت: برای احداث بوستان منتظر تعیین تکلیف رفع معارض از سوی اداره کل راه و شهرسازی هستیم که تاکنون پاسخی از سوی آن سازمان صادر نشده است.

به گزارش  پایگاه خبری ندای قم به نقل ازروابط عمومی شهرداری قم ، محمدحسین علی‌اکبری با اشاره به اهتمام ویژه شهرداری جهت رفع موانع احداث بوستان در محله شش مسکن مهر پردیسان اظهار داشت: برای احداث بوستان در این محله منتظر تعیین تکلیف رفع معارض از سوی اداره کل راه و شهرسازی هستیم که در این خصوص مکاتبات صورت گرفته و پاسخی از سوی آن سازمان صادر نشده است.

وی با بیان اینکه تمامی محلات مسکن مهر به جز محله شش دارای بوستان محله‌ای هستند، گفت: فقدان بوستان در این محله به دلیل معارض ملکی در محل احداث بوستان بوده که با وعده‌هایی که از سوی مدیران استانی داده‌شده امیدواریم این مشکل به‌زودی مرتفع شود.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم با تأکید بر اینکه این محله جزو محلات محروم پردیسان محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: خانوارهایی که در این محله زندگی می‌کنند از اقشار ضعیف جامعه از نظر اقتصادی هستند و تمامی دستگاه‌های استانی با همکاری هم باید تمهیدات ویژه‌ای برای رفع محرومیت‌های این محله انجام دهند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ey3d

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا