مدیریت شهری

عدم تناسب بین هزینه کسر و احداث پارکینگ

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مطرح کرد:

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت:  سال ۹۹ درآمد شهرداری از هزینه حذف پارکینگ ۴۶ میلیارد تومان و از محل کسر پارکینگ نیز ۲۰ میلیارد تومان بوده که با این رقم نهایتاً ۲۵۰ جای پارک می‌توان احداث کرد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مسعود طبیبی در گفت‌وگویی با اشاره به اهمیت احداث پارکینگ در سطح شهر اظهار داشت: سال ۱۴۰۰، درآمد حذف و کسر پارکینگ شهرداری قم ۱۰۰ میلیارد تومان بوده که با این رقم فقط ۴۰۰ جای پارک می‌توان احداث کرد.

به گفته وی، پرداخت الکترونیکی و یکسان‌سازی شیوه پرداخت برای مدیریت بهتر زمان و کاهش تخلفات جزئی جزو تعهدات کاری معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم عنوان کرد: تسریع احداث پارکینگ در اراضی تملک شده مانند پروژه پارکینگ محدوده میدان امام برای ایجاد ۳۸۰ سلول پارک و سایر نقاط شهری در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قم قرار دارد.

طبیبی با بیان اینکه برای افزایش ظرفیت پارکینگ در قم تعاملات مطلوبی با آموزش و پرورش برای ایجاد پارکینگ‌های موقت انجام‌گرفته است، گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده تا پایان سال جاری عملیات اجرایی دو پارکینگ در قم آغاز شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ebaj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا