مدیریت شهری

شناسنامه‌دار شدن حمل‌ونقل بار شهری در نیمه دوم سال

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم  خبرداد:

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: در کنار ایجاد سامانه‌های حمل‌ونقل بار شهری و شناسنامه‌دار کردن آن‌ها، به دنبال ایجاد سازمان حمل‌ونقل بار شهری به‌صورت مستقل هستیم.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،مسعود طبیبی در گفت‌وگویی، به اهمیت ساماندهی حمل‌ونقل در همه حوزه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: برای داشتن سیستم هوشمند و کارآمد در حوزه حمل‌ونقل در کنار توجه به حمل‌ونقل عمومی و ساماندهی سفرهای درون‌شهری، باید به حمل‌ونقل بار نیز توجه ویژه‌ای شود.

وی ایجاد سامانه‌های مربوط به حمل‌ونقل بار را مورد توجه قرار داد و افزود: شهرداری به‌صورت جدی پیگیر ایجاد سامانه‌های مربوطه به حمل‌ونقل بار شهری بوده و از سوی دیگر به دنبال ایجاد سازمان حمل‌ونقل بار شهری هستیم.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: مجوزهای لازم برای گروه‌های هدف در این خصوص گرفته‌شده و به دنبال شناسنامه‌دار کرد حمل‌ونقل باری شهری هستیم و امیدواریم در نیمه دوم سال جاری به نتیجه‌ای مطلوب دست پیدا کنیم.

وی آغاز به کار آزمایشی سامانه‌های مربوط به حمل‌ونقل بار شهری را موردتوجه مجدد قرارداد و گفت: امیدواریم در نیمه دوم سال این سامانه‌ها آغاز به کارکرده و روند شناسنامه‌دار شدن حمل‌ونقل باری به‌خوبی پیش برود.

طبیبی ایجاد سامانه حمل‌ونقل باری سریع، مناسب و ایمن را هدف نهایی شهرداری دانست و ابراز کرد: ما در شهر قم نمونه موفق حمل‌ونقل بار موفق را در مجموعه سرای ایرانی داریم که باید بگویم در کل کشور نمونه موفقی در این حوزه بوده و امیدواریم در شهر نیز این شیوه پیاده شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/3tmt

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا