مدیریت شهری

روند تکمیل و بهبود زیرساخت‌های زیست‌محیطی باغ پرندگان

در بازدید مدیرکل محیط‌زیست استان قم از باغ پرندگان بررسی شد؛

در بازدید مدیرکل محیط‌زیست استان و معاون خدمات شهری شهرداری قم روند تکمیل و بهبود زیرساخت‌های زیست‌محیطی باغ پرندگان قم موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،سید رضا موسوی مشکینی مدیرکل محیط‌زیست استان قم به همراه مهدی اصفهانیان مقدم معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری قم و سید مهدی هاشمی مدیر پروژه بوستان هزار هکتاری شهر قم با حضور در محل باغ پرندگان از بخش‌های مختلف این مجموعه شاخص تفریحی گردشگری بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل اقدامات عمرانی آن قرار گرفتند.

طی این برنامه ضمن بازدید و بررسی سیستم تصفیه‌خانه پساب برکه‌ها وهمچنین محصور سازی برکه‌ها با توری‌های مخصوص نسبت به توسعه این فضاهای گردشگری قم تاکید شد.

گفتنی است مجموعه گردشگری تفریحی باغ پرندگان قم در زمینی به مساحت ۱۱۰ هزار مترمربع، گونه‌های مختلف پرندگان و گیاهان به‌ویژه نوع گرمسیری را در خود جای‌داده است.

باغ پرندگان قم به لحاظ وسعت و ظرفیت پرندگان، دومین باغ بزرگ پرندگان در کشور است. در این مجموعه ده‌ها گونه پرنده نگهداری می‌شود.

این محیط زیبا و جذاب، شرایط تفریحی و گردشگری مناسبی را برای بازدیدکنندگان به‌ویژه کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و آن‌ها را با شرایط نگهداری و زیستگاه پرندگان آشنا می‌کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/i62i

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا