مدیریت شهری

دهه کرامت فرصتی برای معرفی سیره اهل‌بیت(ع) است

آیت‌الله سعیدی در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر شیراز:

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: دهه کرامت فرصتی بوده که می‌توانیم خدا را از خودمان راضی کنیم و با بازخوانی برنامه‌ها و رفتارها گام مهمی در مردمی کردن برنامه‌ها و معرفی سیره اهل‌بیت(ع) برداریم.

به گزارش پایگاه خبری ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،آیت‌الله سید محمد سعیدی روزسه شنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر شیراز که سالن محراب آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: در آیه‌ای از سوره بقره اشاراتی به رنگ خدا گرفتن انسان‌ها شده است.

وی با بیان اینکه انسان‌ها نمی‌توانند بدون جناح، حزب و خط حرکتی باشد، تصریح کرد: در روایات مختلفی تأکید بر در مسیر خداوند حرکت کردن شده است که کسانی که رنگ قرآن و اهل‌بیت(ع) گرفته عاقبت‌به‌خیر شده‌اند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) ابراز کرد: کسانی که در نظام اسلامی کار می‌کنند رنگ خدایی دارند و همه موظف به حفظ خود، خانواده و همکاران با توجه به زیر ذره‌بین بودن هستیم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان کشور در کنار خدمات ارزنده‌ای که ارائه می‌دهند در کمین خطرهای مختلفی قرار دارند، عنوان کرد: دهه کرامت فرصتی بوده که می‌توانیم خدا را از خودمان راضی کنیم و با بازخوانی برنامه‌ها و رفتارها گام مهمی در مردمی کردن برنامه‌ها و معرفی سیره اهل‌بیت(ع) برداریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم خاطرنشان کرد: همکاری آستان‌های مقدس جلوه‌ای از رنگ خداست و شامل خدمات ارزنده به نام اهل‌بیت(ع) می‌شود.

وی با تقدیر از فعالیت‌های شورای شهر و شهرداری شیراز یادآور شد: خدمت در این شهر مدال افتخاری بود که نصیبتان شده است و قدردان این فرصت خدمت در شهر شیراز باشید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/3n75

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا