مدیریت شهریویژه

جمع‌آوری پل بلوار امین نیازمند مطالعات کارشناسی است

شهردار قم :

شهردار قم با اشاره به وضعیت پل میدان جانبازان قم نیز عنوان کرد: جمع‌آوری و تخریب این پل باید به‌صورت دقیق کارشناسی شود و هنوز هیچ اقدام کارشناسی در خصوص ضرورت یا عدم نیاز پل بلوار امین انجام نگرفته است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد روزدوشنبه  در چهل و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به اخذ مجوز ردیف بودجه جهت جمع‌آوری ریل‌های متروکه به همراه خاک‌برداری و جدول‌گذاری، اظهار داشت: مجموعه مدیریت استان با توجه به مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به قم، نسبت به جمع‌آوری ریل‌های متروکه اصرار دارد.

افزایش ادعاهای مالکیت همزمان با جمع‌آوری ریل‌های متروکه

وی برخی چالش‌های پیش رو در جمع‌آوری ریل‌های متروکه را موردتوجه قرار داد و تصریح کرد: وضعیت مالکیت‌های پیرامون ریل‌های متروکه هنوز به‌درستی مشخص نیست.

شهردار قم ادامه داد: از همین حالا برخی از نهادها نسبت به مالکیت اراضی پیرامون ریل‌های متروکه مدعی بوده و درصدد نصب نیوجرسی هستند که شهرداری با قدرت در برابر آن‌ها ایستادگی خواهد کرد.

وی با اشاره به وضعیت پل بلوار امین قم نیز عنوان کرد: جمع‌آوری و تخریب این پل باید به‌صورت دقیق کارشناسی شود و هنوز هیچ اقدام کارشناسی در خصوص ضرورت یا عدم نیاز پل بلوار امین انجام نگرفته است.

دکتر سقائیان نژاد تأکید کرد: شهرداری قم در خصوص انجام مطالعات کارشناسی در رابطه با تخریب این پل اصرار دارد و از عواقب، مزایا یا نقاط ضعف آن اطمینان حاصل نکرده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/t2ur

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا